KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145030

nr 1414 5030

Signerad, 1948, blomsterstilleben. Olja på pannå, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 77x66cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:46:10

23/8 19:33:19 1      300 kr
23/8 19:40:40 2      Vinnande bud